KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7821540

nr 782 1540

Skulptur

Hund, Keramik, höjd: 39

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

850 kr

måndag 8 oktober 2012
kl 19:17:06

Friedensreich Hundertwasser
Tilgman Keramik